روغن شستشو (فلاشینگ)

نوار کناری
حالت نمایش:
روغن صنعتی ایرانول FL
نمایش سریع

روغن صنعتی ایرانول FL

ایرانول FL با استفاده از روغن پایه پارافینیک حاصل از پالایش برشی از نفت خام تولید گردیده است.موارد کاربرد:مناسب  جهت شستشوی سیستم های روانکاری صنعتی به استثنای توربیناستفاده ازین روغن به عنوان روغن شستشو،پس از نصب و قبل از راه اندازی اولیه و یا به هنگام تعویض روغن،توصیه می شود.ویژگی ها:دارای خاصیت پایداری اکسیداسیون مناسب و پاک کنندگی طبیعی که..

روغن صنعتی بهران پاک بشکه
نمایش سریع

روغن صنعتی بهران پاک بشکه

بهران پاک روغن شستشوی مرغوب (Flushing Oil) با پایه معدنی است. این محصول برای شستشوی سیستم های انتقال حرارت و انواع دستگاه های صنعتی، پس از نصب و قبل از راه اندازی اولیه یا شستشوی سیستم در هنگام تعویض روغن توصیه می شود.بهران پاک از گرانروی و نقطه اشتعال مناسب به منظور سیستم طی فرایند شستشو برخوردار است.این محصول با استفاده از روغن پایه معدنی مرغوب و..

روغن صنعتی پارس فلاشینگ
نمایش سریع

روغن صنعتی پارس فلاشینگ

پارس فلاشینگ، با بهره گیری از روغن پایه مرغوب با میزان گرانروی مناسب به عنوان روغن تمیز کننده برای استفاده در سیستم های گردشی و کاربردهای صنعتی دیگر که در آن ها با کیفیت بالا مورد نیاز می باشد،تولید گردیده است.موارد کاربرد:شستشوی سیستم های گردشی،یاتاقان،جعبه دنده های بسته سیستم های هیدرولیکیویژگی ها:ضریب اصطکاک کم جهت جلوگیری از سایش ابزارآلات تراش..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)